סיאם רהיטים
חדר עבודה אפקטיבי

חדר עבודה אפקטיבי
השקעה בעיצוב נכון של חדר העבודה צפויה להחזיר את עצמה במהרה. הפיכת חלל העבודה למקום שנעים לשהות בו עשויה להביא להשפעה ישירה על התפוקה והתוצרים שלכם. אז איך זה בעצם עובד?
 
פונקציונליות ועיצוב אסתטי – עובדים יחד
אנשים רבים נוטים לחשוב בטעות כי קיימת סתירה בסיסית בין פונקציונליות ואסתטיקה. אמונה שגויה זו מובילה אותם לנטוש את הקו העיצובי השולט בביתם כאשר הם ניגשים לתכנן את חדר העבודה, שהרי מדובר באחד החללים השימושיים ביותר במרחב המגורים. כאמור, מחשבה זו מוטעית ועלולה להוביל לתוצאות בלתי רצויות. ניתן בהחלט לעצב כל חדר עבודה כך שייראה יפה ונעים לעין, ולא פחות מכך - יהיה נוח ויעיל לשימוש יומיומי. כל שצריך לעשות הוא לבחור בחוכמה פריטי ריהוט מעוצבים ואיכותיים, ואביזרים משלימים שהולמים את צרכי העבודה שלכם. אל תתפשרו עד שתמצאו את הרהיט או הפריט המושלם – יש לכך חשיבות רבה, בעיקר אם אתם עומדים לבלות בחדר העבודה זמן לא מבוטל.
 


שולחן העבודה – מלך החדר
אין עוררין על כך שהפריט המרכזי בכל חדר עבודה הינו השולחן. בצמוד לשולחן הכל קורה – זהו המקום בו מרבית המחשבה, היצירה וההשקעה שלכם מקבלת ביטוי ומתורגמת לפירות של ממש. השלב הראשון בדרך לבחירת שולחן העבודה המתאים הינו להגדיר במדויק את הצורך שלכם. תוכלו לנסות לדמיין אילו חפצים ופריטים צפויים להיות מונחים על שולחנכם באופן קבוע, וכך להעריך את המידות הרצויות שלו, שיכילו הכול בנוחות וברווחה. כמובן שמידות שולחן העבודה של אדריכל צפויות להיות שונות בתכלית ממידות שולחנו של הייטקיסט, וראוי לתת על כך את הדעת מבעוד מועד. כאשר אתם בוחרים את גודל השולחן אל תשכחו לקחת בחשבון - מעבר לאורכו, רוחבו ועומקו – גם את גובהו. כדי לשמור על בריאות הגב שלכם, מומלץ לבחור בשולחן בגובה שהולם את מידותיכם.
 


מייחדים מראש מקום לאחסון חפצים נסתר
לאור השימוש הרב שעושים בחדר העבודה, מדובר במקום שמועד בקלות להתמלא בחפצים לא רצויים וללקות באי סדר. אל חשש, אין זה אומר שתיאלצו להתפשר על קופסאות אחסון גדולות מפלסטיק פשוט. כדי להתמודד באופן חכם עם שמירת הסדר, מומלץ כי תייחדו מראש מקום לאחסון נסתר של חפצים. כדאי מאוד למקם בחדר העבודה לפחות רהיט אחד (שידה/כוננית) שמצויד במגירות או דלתות הניתנות לסגירה, בתוכן ומאחוריהן תוכלו לאחסן את הניירת והציוד המשרדי. כך תדעו כי יש לכם מקום ייעודי להניח בו את כל מה שאינכם מעוניינים לערום בגלוי על שולחן העבודה. כך גם תשכילו לפנות לכם מרחב נוח ונעים לעבודה, למחשבה פורה וליצירה.
 
במקום בו העין מוצאת שקט ומנוחה – גם הראש פנוי למחשבה ולעבודה. 

תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.