סיאם רהיטים
היתרונות בעבודה עם מעצב פנים

היתרונות בעבודה עם מעצב פנים
מתקשים להוציא לפועל את הרעיונות העיצוביים שלכם? חושבים שלא ממש ניחנתם ביכולות אסתטיות? לא מעורים ב"צעקות האחרונות" בעולם העיצוב? בדיוק לשם כך עומדים לרשותכם מעצבי הפנים.

עבודה עם מעצב פנים אינה מותרות
העבודה עם מעצב פנים לצורך עיצוב ביתכם כבר מזמן אינה נחשבת לעניין של מותרות, השמור לבודדים ולבעלי אמצעים בלבד. מדובר בחלק אינטגרלי מתהליך התכנון של הבית, שיותר ויותר אנשים מבינים את חשיבותו. ממש כשם שאתם שוכרים קבלן, חשמלאי ואינסטלטור שיבצעו את עבודות הבינוי והתשתית, כך ראוי ומומלץ לשכור את שירותיו של מעצב פנים שיהיה אמון על עבודת העיצוב של החלל. מעצב הפנים יוכל להוציא לפועל את החזון וההעדפות האישיות שלכם – החל מבחירת הקו העיצובי השולט בבית, דרך מציאת פריטי הריהוט ההולמים אותו וסידורם בחלל, וכלה באיתור פריטי אמנות ייחודיים להשלמת התמונה המלאה.
 


בחרו במעצב שיעבוד עמכם ולמענכם
העבודה עם מעצב פנים צריכה להתנהל תוך שיתוף פעולה הדוק ומתמיד, החל משלב העיצוב הראשוני ועד הטאץ' הסופי והאחרון בהחלט. על מנת לבצע את עבודתו נכונה, או במילים אחרות -  כדי להבין באיזה אור, גוון וצורה אתם רואים את העולם – מעצב הפנים צריך להיכנס אל תוך הראש והעיניים שלכם. איש מקצוע מנוסה לעולם לא ינסה לשכנע אתכם או לכפות עליכם את העדפותיו האישיות, אלא ישאף ללמוד את הטעם הפרטי שלכם ולהעלות אותו מדרגה אחת למעלה. הדרך הטובה ביותר לבחור מעצב פנים שמוכן לעבוד עמכם ולמענכם, בשיתוף פעולה ובגובה העיניים, הינה לקיים פגישת היכרות וייעוץ ראשונית. במהלך פגישה כזו תוכלו להתרשם מהאופי ומהלך הרוח של המעצב, וכמובן גם ממידת הפתיחות שלו לרצונות ולרעיונות שלכם.  
 
לוקחים את הזמן - עיצוב הבית כתהליך הדרגתי ומתמשך
עיצוב הבית והבאתו לרמת הגימור הגבוהה ביותר כרוכים בתהליך הדרגתי ומתמשך. ככל שמתחילים במלאכת העיצוב בשלב מוקדם יותר של התכנון (במידה ומדובר בעיצוב שנעשה כחלק משיפוץ מקיף או בנייה מאפס) – כך ניתן להטמיע את הקו העיצובי באופן מעמיק יותר. מכל מקום, אל תאיצו בעצמכם בכל הקשור לעבודה עם המעצב. טבעי לחלוטין שיתחוללו שינויים קטנים בטעם ובהעדפות שלכם לאורך הדרך, והכרחי שתתנו להם ביטוי. אם אחד הכיוונים אליו מנתב אתכם מעצב הפנים אינו מוצא חן בעיניכם – זכרו כי מדובר בסופו של דבר בעיצוב הממלכה שלכם, ואתם האדונים לה. בסופו של התהליך הארוך מובטח לכם כי תיהנו מחלל מעוצב לעילא ולעילא, כזה שתואם באופן מדויק את התמונה שהצטיירה בדמיונכם ולא ידעתם כיצד להפוך אותה למציאות.
 
הכימיה שלכם עם מעצב הפנים שלכם תשתקף בכל פינה בבית, והריגוש לא יחלוף גם לאחר שנים... 

תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.