סיאם רהיטים | עיצוב חדרי שינה מודרנים
עיצוב חדרי שינה מודרנים

עיצוב חדרי שינה מודרנים הוא תחום מרתק, שכן חדר השינה הוא חלל חשוב לכל תחומי חיינו. חדר השינה הוא המקום למנוחה, רגיעה ואינטימיות, ולכן עליו להתאים בעיצובו כך שיאפשר לממש את כל הרבדים האלו בצורה הטובה ביותר. עיצוב חכם יאפשר לכם ליהנות מחדר מפנק, עוטף ומזמין ממש כמו בבית מלון, בכל לילה מחדש בביתכם שלכם. המעצבים של סיאם מסבירים איך לעשות את זה.
 
חדרי שינה מודרנים: בחירת צבעים נכונה
פלטת הצבעים בחדר השינה תהייה של צבעים בהירים, נעימים ומרגיעים כדי לייצר חוויית שינה טובה ועמוקה. צבעים עזים עלולים לעורר ולהפריע למהלך השינה. יחד עם זאת ניתן ומומלץ לשלב קיר אחד בצבע חם שייתן קונטרס ועניין וגם ייצור אווירה רומנטית.

ריהוט ואביזרים
באופן כללי בחדר השינה חשוב לשמור על אווירה נקייה, פתוחה ולא עמוסה מידי. עיקרון זה מאפיין באופן כללי את סגנון העיצוב המודרני, אך בחדר השינה יש לו חשיבות גדולה אף יותר מהרגיל. אין להעמיס כל ריהוט, פריט או אביזר אם אינו חיוני על מנת שלא ליצור תחושת דחיסות ועומס יתר בחלל.

מומלץ להתמקד בפרטי הריהוט החיוניים – מיטה, ארון או חדר ארונות המתוכננים בחכמה ומכילים את כל הפריטים הדורשים אחסון, מראה ושידת איפור במידת הצורך, ושתי שידות קטנות. בחדר הורים ניתן להוסיף ולתחום בעזרת שטיח מפנק כורסה המשמשת להנקה והירגעות עם הילדים.

טקסטיל
חדר השינה הוא המקום לחגיגה שלמה של טקסטיל במלוא תפארתו. וילון שייבחר בהתאם לעוצמת האור שאנו רוצים להכניס לחדר, אטום לחלוטין או רק מרכך את עוצמת האור. ניתן כמובן ליצור וילון בשתי שכבות ובכך להוסיף לחדר אופי ורכות וגם לאפשר משחק עם עוצמת האור בכל רגע נתון. מצעי מיטה מפנקים ויפיפיים, כריות נוי וכורסה שהדפסה מיוחד יתנו לחדר את האופי המיוחד שלו על פני העיצוב המודרני הנקי המתאפיין בפלטה מונוכרומטית של גווני לבן אפור ושחור.

אור ואוויר
כמובן שזרימה טובה ומקסימלית של אור ואוויר בחדר היא אחת מאבני היסוד בתכנון נכון של חדרי שינה מודרנים. חשוב לאפשר לחלון לשפוך מקסימום אור טבעי פנימה אל החדר במהלך שעות היום, ולתכנן בחכמה את התאורה לשעות הערב.

תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.