סיאם רהיטים | ארוחה של טעמים מעוצבים: פינות אוכל יוקרתיות
ארוחה של טעמים מעוצבים: פינות אוכל יוקרתיות

פינת האוכל היא מקום חשוב ביותר בביתנו מפני שהיא מהווה את מקום המפגש החם, הלבבי והמחבר לכל בני המשפחה. הארוחה המשפחתית המשותפת סביב השולחן הגדול, וההזדמנות לפתוח את הבית והשולחן ולהזמין עוד בני משפחה וחברים להתארח ולסעוד אתנו, הן תמיד חגיגה של ממש הממלאת את הבית בשמחה. לכן העיצוב הנכון של אזור זה בבית בעזרת פינות אוכל יוקרתיות ומפנקות, יאפשר לכם למקסם את החוויה וליהנות מארוחה מדהימה המשלבת בין חום ביתי לאווירה של מסעדת פאר.

כיצד בוחרים פינות אוכל יוקרתיות
את פינת האוכל חשוב כמובן להתאים לסגנון העיצובי של הבית. בית המעוצב בסגנון כפרי ישלב בתוכו שולחן עץ טבעי ומאסיבי יותר, שישרה אווירה חמה ממש כמו בארוחה בחיק הטבע או בבית בכפר. בית בסגנון מודרני לעומת זאת, ישלב בתוכו ריהוט בקווים נקיים המתאפיינים בגאומטריה פשוטה, שאינם מעמיסים או יוצרים תחושת כבדות בחלל.

החומרים המאפיינים את העיצוב המודרני הם זכוכית, מתכת ופלטת הצבעים היא מונוכרומטית במניפה של שחור אפור ולבן. את המונוכרמוטיות השלטת הזו ניתן ורצוי כמובן לשבור עם נגיעות של עץ שייתן את החמימות הביתית, ונגיעות אלו יכולות להגיע באופן טבעי דווקא דרך פינת האוכל שמסמלת את הארוחה המשפחתית המחברת.

כמובן שבפינת האוכל יתכן גם שילוב שבין עץ לחומרים אחרים כמו עור, זכוכית או מתכת, דרך השולחן והכיסאות. שילוב זה ייצור יחידה שלמה בעלת עוצמה וייחודיות עיצובית המוסיפות נופך עמוק לחלל השלם.את האווירה החמה והביתית ניתן להעצים בעזרת אביזרי נוי מיוחדים, תמונה מרהיבה או פריט אמנותי יוצא דופן, וכמובן ששטיח מפנק שתמיד מוסיף חמימות.

אווירה מעצימה טעמים
כפי שידוע לכל מי שעוסק בעיצוב מסעדות, בחירה רב חושית נכונה של חומרים, טקסטורות וגוונים, מעצימה את חוויית השהייה במסעדה, ואפילו את הטעמים וההנאה מהאוכל. וכך הדבר גם כשמדובר על עיצוב פינות אוכל יוקרתיות לחלל הבית, כמו שתפגשו אצלנו בחברת סיאם. מטרתו של עיצוב הבית כולו היא להעצים את חווית המגורים והשהייה בו, ולמקסם את ניצול החלל באופן שמתאים לאופיים ולטעמם של דייריו. אנו נסייע לכם בבחירת כל פריט ורהיט כדי להגיע לתוצאה המושלמת הזו.

תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.