סיאם רהיטים | כורסאות טלויזיה מעוצבות
כורסאות טלויזיה מעוצבות ומפנקות במיוחד

בסוף היום כשחוזרים הביתה, אין כמו התרווחות בכורסה רכה ומפנקת, באווירה חמימה וביתית. כשמדובר על כורסאות טלויזיה מעוצבות, מדובר על פריט חובה שנמצא באמצע הסלון ולכן יש לו תפקיד חשוב ביותר בשתי הרמות: העיצובית והפונקציונאלית. ברמה העיצובית עליו להשתלב בעיצוב החלל הכללי, להעשיר ולהעלות אותו כפריט יוקרתי בעל נוכחות ועוצמה. ברמה הפונקציונאלית, כפריט שכל תכליתו פינוק ונוחות, עליו לתת לגופך את המענה האידיאלי של התרווחות נינוחה המותאמת אליך באופן מושלם. מומחי סיאם מסבירים.

כורסאות טלויזיה מעוצבות: כל האפשרויות

כורסאות טלוויזיה מספקות פונקציות שונות, ואם פעם היה צורך לבחור מה עדיף ביניהן, הרי שהיום בטכנולוגיות מתקדמות, הפונקציות השונות משתלבות ביניהן באופן מושלם. כורסה יציבה או מתנדנדת, ניצבת וקבועה או מוטה לאחור, היום כבר קיימות כורסאות המאפשרות פונקציות שונות בלחיצת כפתור, הזזת ידית או או הטיית הגוף לאחור.

איך בוחרים כורסת טלויזיה מנצחת?

לפני הכול חשוב לזכור שהכורסה היא פריט אחד שמשתלב בתוך החלל השלם. לכן מתוך ראיית החלל כמכלול עיצובי אחד, יש לבחור כורסה שתשלב בתוכו באופן הרמוני, יפה וזורם. ניתן לבחור בכורסה בגוון סולידי המשתלב בחלל באופן רך ושקט, ולתת לסלון את העוצמה ונגיעות הצבע על ידי כריות נוי בצבעים עזים, תמונה חזקה ופרטי אומנות יוצאי דופן.

מצד שני דווקא הכורסה, בשונה מהספה הגדולה, יכולה להוות פריט עיצובי עוצמתי ויוצא דופן, להקנות לחלל המון שובבות, צבע וחיים. לשם כך ניתן לבחור כורסה בעלת הדפס בד בצבעים וטקסטורות נועזים ובלתי שגרתיים שיפיחו חיים בחלל וייצרו מראה מיוחד במינו.

וכמובן שבכל מה שקשור לתחום של כורסאות טלויזיה מעוצבות, מילת המפתח היא נוחות. כדי לדעת איזו כורסה היא המתאימה לכם ביותר מבין כל הסגנונות והאפשרויות הרבות כל כך, עליכם לשבת, להתרווח ולהרגיש. מומלץ לבחור לפני הכול את הכורסה המפנקת, הרכה והנוחה לכם ביותר שבתוכה אתם מרגישים, פשוטו כמשמעו, בבית. כורסה שבתוכה נעים לכם לשקוע ולהתכרבל בתוך שמיכה רכה ומפנקת בסוף היום, הרחק מהמולת היומיום ומהריצות הבלתי נגמרות. כורסה רכה שמיועדת לכם וליקרים לכם לשנים רבות.

תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.