סיאם רהיטים | ספות ריש לעיצוב פינות הבית
ספות ריש לעיצוב פינות הבית

עיצוב הפנים בבית או במשרד, נועד לייצר את המראה והאווירה שבעלי הנכס מעוניינים בהם. ספות ריש משמשות מזה עשרות שנים ואף יותר, ככלי עזר עיקרי לעיצוב הפינות בבית ובעסק. מהי ספת ריש? למה נועד סוג הריהוט הזה ולמה הוא משמש? היכן ניתן להשיג ספה פינתית מעוצבת בהתאמה לסגנון העיצוב? כל התשובות – בשורות הבאות.

ספת ריש – ספה פינתית לבית

הכינוי ספות ריש ניתן לספות פינתיות המוצבות בפינת הבית או המשרד. הספה הזאת משקפת צירוף של מעשיות, יחד עם שבירת הקווים הישרים בחלל הפנימי. במשרדים, חדרי המתנה וחללים עסקיים אחרים, הספה הזאת משמשת לתוספת מקומות ישיבה, תוך שמירה על חלל פנוי גדול במרכז החדר.

ספת ריש, שהיא למעשה ספה פינתית, מהווה רק סוג אחד מני רבים של ספות, כאשר כל סוג של ספה מאפיין תרבות יחד עם סוג הריהוט שלה. הספה הפינתית עצמה מאפיינת יותר את הריהוט האנגלי הכבד, הן בבתים והן במקומות ציבוריים.

ספות ריש למה הן משמשות

הספה משמשת, כאמור, כחלק מהריהוט והעיצוב הפנימי. בדרך כלל, הספה הזאת נמצאת בחדר המגורים בבית. לעיתים, מדובר בדרך מעניינת ויעילה לשבור את הקווים הישרים המאפיינים את חדרי המגורים, בעיקר בעידן המודרני. במקרים מסוימים, ספות ריש משמשות אמצעי מצוין להפרדת חלל מסוים משאר החללים. לדוגמה – בבית שבו יש חלל פנימי גדול, והמעצב מעוניין להפריד בין החלל המשמש כסלון לבין פינת האוכל או המטבח המעוצב, למשל, ניתן להציב ספת ריש שתשמש אמצעי מצוין לתיחום החללים השונים. גם בתי עסק שבהם יש חדר המתנה, נוהגים להשתמש בספה פינתית כחלק מהריהוט בחדר ההמתנה.

המומחים ואנשי המקצוע של Siam Design אמונים על עיצוב החללים הפנימיים בבתים פרטיים, וילות מעוצבות ובתי עסק. ספות ריש איכותיות מותאמות לדרישות ולצרכי העיצוב, הן רק חלק ממגוון הכלים והאמצעים שנועדו לייצר בבית או בבית העסק שלך אווירה ייחודית ומראה המותאם בדיוק לרצונות ולצרכים שלך. כדאי ליצור קשר בהקדם, והמעצבים  שלנו יחזרו אליך במהרה. הם יסייעו לך בתכנון ובביצוע עיצוב הפנים, על פי הדרישות והצרכים שלך.
 

תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.