סיאם רהיטים | ריהוט סלון יוקרתי
ריהוט סלון יוקרתי והיתרונות שלו לבית

רכישת ריהוט סלון יוקרתי על מרכיביו השונים, מהווה חלק חשוב מעיצוב הבית בכלל, והסלון בפרט. רכישת הריהוט חייבת לשקף את הטעם הספציפי של בעלי הבית והדיירים בו, וכן את ההעדפות שלהם באשר לאופי הריהוט בבית. הריהוט בסלון הוא חלק חשוב בעיצוב המראה בבית וביצירת האווירה הרצויה בו. מה הקשר, אם ישנו, בין הריהוט בסלון לבין שאר החדרים בבית? מה היתרונות בעיצוב ייחודי לכל חדר בבית? היכן ניתן למצוא את הריהוט המתאים והיוקרתי ביותר לסלון שלכם? 

ריהוט סלון יוקרתי וריהוט חדרי הבית האחרים

עיצוב הבית הוא נושא שבעלי בתים ודירות רבים מקדישים לו תשומת לב מרובה. לעיתים תתקבל החלטה לעצב את כל הבית על פי קו עיצובי ברור במטרה ליצור אווירה ספציפית בבית. ואולם יש גם יתרונות לא מעטים ברכישת ריהוט סלון יוקרתי לחדר המגורים העיקרי בבית, ומנגד לעיצוב שאר חדרי הבית בהתאמה לדרישות ספציפיות של אלה שיגורו בהם – כלומר הילדים. היתרונות בהתאמה ספציפית של העיצוב עבור כל חדר, מאפשרת להעניק לילדים חופש בחירה באשר למראה החדש של החדר שלהם, אופי הריהוט והאווירה בו. מפתיע כמה ויכוחים וכמה מפח נפש עשויה החלטה כזאת לחסוך, אם רק יודעים לקבל אותה בזמן.

ריהוט יוקרתי ותוספים המשפיעים על האווירה

הבחירה של ריהוט סלון יוקרתי מהווה רק חלק מהעיצוב הכללי בסלון, כמו גם בחדרי הבית האחרים. מעבר לפריטים כגון כורסאות, ספות, שטיחים ואפילו מזנון, ישנו עניין הצבע והתאורה, כמו גם תוספים אחרים כדוגמת בנייה בגבס, הנמכת תקרות וכיוצר באלה תוספות משנות אווירה.
תאורה: אופי התאורה משפיע על האווירה בסלון. רמת בהירות גבוהה משקפת בדרך כלל פתיחות רבה יותר. תאורה עמומה תשקף אווירה רצינית יותר ומיושבת.
תוספים: מעבר לריהוט ישנם תוספים שונים, כגון בנייה בגבס או הנמכת תקרות. בנייה כאמור יכולה לשנות באופן מהותי את המראה בבית ולהתאים אותו לצרכים הספציפיים.  

בית סיאם (siam), היא רשת ריהוט המספקת ריהוט יוקרתי בהתאמה אישית. המקצוענים של הרשת יסייעו לך בהתאמה של ריהוט סלון יוקרתי בהתאמה למראה הכללי. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד ראשון למראה הנדרש בבית, על פי רצונכם וטעמכם.

תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.