סיאם רהיטים | רהיטי סלון יוקרתיים
רהיטי סלון יוקרתיים כחלק מעיצוב הבית

רבים רואים ברכישת רהיטי סלון יוקרתיים חלק אורגני מעיצוב הבית כולו. הדבר נכון על אחת כמה וכמה, אם הנטייה של בעלי הבית הינה להעניק לו צביון יוקרתי ולייצר בו אווירה של שלווה אקדמית מצד אחד, ורוגע מצד שני. מה בין ריהוט יוקרתי לסלון לבין אופי הריהוט בבית? אילו תוספות ושינויים בבית עשויים לשפר את האווירה ולהתאים אותה לצרכים ולרצונות של בעלי הבית? בשורות הבאות נעסוק בנושא מנקודת מבט קצת שונה.

ריהוט יקרתי כחלק ממגמה כללית בבית

עיצוב הפנים בבית הינו נושא רחב, דינאמי שאיננו אוחז, בדרך כלל, במוסכמות אחידות. היתרון הגדול של התחום, הוא האפשרות להתאים את אופי הריהוט והקישוט בבית לתפיסה ספציפית של קונספט. אחת התפיסות המקובלות רואה רהיטי סלון יוקרתיים בבית כחלק מהעיצוב הכללי שלו. המשמעות – כל החדרים בבית, החל מחדר המגורים, שהוא הסלון, עבור דרך המטבח וחדרים אחרים וכלה בסלון,  יעוצבו באופן שיקנה לבית מראה ואווירה המשדרים יוקרה ושפע.

עיצוב כזה נוגע לא רק לריהוט, אלא גם לכל מה שמסביב. דוגמה אחת מני רבות היא תוספת של עבודות גבס, הן בסלון והן בבית, המשוות לכל חדר מראה ייחודי. עבודות גבס כאמור אינן כרוכות בבנייה או שבירה של קירות, ולפיכך אינן דורשות פיקוח או אישור של אדריכל. עבודות כאמור יכולות להתבצע בכל חדר בבית בנפרד, ולגרום לו להיראות שונה ונפרד מהחדרים האחרים, או דומה להם, על פי הצורך. גם עיצוב תאורה מותאם ואיכותי עשוי לתרום רבות ליצירת האווירה הרצויה – קרי יוקרה וחשיבות.

רהיטי סלון יוקרתיים מה זה אומר

רהיטי סלון יוקרתיים הם רהיטים המשלבים נראות גבוהה ותחושת יוקרה. בין השאר, הרהיטים הללו עשויים מחומרים איכותיים והם בעלי מראה מושלם ויוקרתי, וגימור איכותי לא פחות. בחלק נכיר  מהמקרים, הריהוט עשוי מעץ מלא ומריפוד יוקרתי. בנוסף, כולל הריהוט כאמור מוטיבים נוספים בדמות מזנונים, ארונות ומדפים מעוצבים היטב.

בית סיאם (siam), הינה רשת לריהוט איכותי ויוקרתי. המקצוענים של הרשת יתאימו עבורך רהיטי סלון יוקרתיים על פי הצורך ובהתאמה למראה הכללי לבית. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד ראשון בדרך לשינוי העיצוב והמראה בבית, על פי רצונכם וטעמכם.

תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.