כתבות ומאמרים
תערוכות
 שבריריות מוצקה
שבריריות מוצקה שבריריות מוצקה

התערוכה שבריר של הצלמת שגית זלוף-נמיר, אשר הוצגה עד תחילת החודש בגלריה השיתופית אינדי, עסקה במתח המורכב הזה בין הצורך להגן, לעובדה שההגנה המסופקת היא מוגבלת וזמנית. היא עשתה זאת באמצעות הצגה של אובייקטים טבעיים – אנשים, פרי, אדמה ובֵיצה – שהמשותף לכולם הוא ניסיון ליצור להם קן.
 
אלא שכפי שתוכלו לראות מהתמונות, לא קנים חמים ונינוחים מוצגים כאן, אלא קנים מלאכותיים, שיוצרים הרגשה מתוחה. החממה, המזרן שעליו מונח התינוק, היד שעוטפת צלחת כורכום, החול סביב הפעוט היושב, קליפת הבננה, החול והזרדים סביב הבֵּיצה. כולם מקיפים מרחב של בדידות, מזכירים לצופה כי השבריריות היא לא רק באובייקט המוגן ובהגנה עצמה אלא גם בעולם שבו הם מתקיימים.

ראה מידע נוסף     
 שבוע העיצוב במילאנו 2011
שבוע העיצוב במילאנו 2011 שבוע העיצוב במילאנו 2011
 
שבוע העיצוב במילאנו 2011
שבוע העיצוב במילאנו, ה- Salone Internazionale Del Mobile, נחשב ל"מכה" של חובבי העיצוב וחוגג יובל להיווסדו. תערוכת העיצוב פתחה את דלתותיה לקהל הבינלאומי עוד ב- 1961, עם 328 מציגים, ו- 2100 מבקרים. מאז, קנתה את שמה כאירוע השנתי המוביל בסצנת העיצוב הבינלאומי, עם מספר מציגים שזינק בשנה שעברה ל 2500, ויותר מ-290,000 מבקרים שבאו לנשום עיצוב , בעיר הצפונית של המגף.

ראה מידע נוסף     
 casa
casa casa

בימים אלו נפתחת תערוכת  CASA10 . תערוכת העיצוב, בניצוח חברת אילון קידום ושיווק תערוכות, תארח זו השנה הרביעית, על שטח של כ 8500 מ"ר חידושים טכנולוגיים, חומרים חדשים, תצוגות, ספרייה מקצועית ו-120 חברות מובילות.


ראה מידע נוסף     
 London Design Festival
London Design Festival London Design Festival

פסטיבל העיצוב בלונדון יתקיים השנה בין ה 18 ל- 26 בספטמבר. האירוע השנתי שמתקיים בלונדון מאז 2003 מרכז לתוך 9 ימים הפנינג `עיצוב בריטי` העיר, עם צפי של כ- 300 אלף מבקרים .


ראה מידע נוסף     
 Serpentine Gallery גני קנזינגטון, לונדון
Serpentine Gallery גני קנזינגטון, לונדון Serpentine Gallery גני קנזינגטון, לונדון

גלריית סרפנטיין לאמנות עכשווית, שוכנת בגני קנזינגטון בהייד פארק , לונדון. הגלריה שחוגגת 40 שנה, מקימה מדי קיץ ביתן זמני לתערוכות מתחלפות, שתכנונו מופקד בידי ארכיטקטים נחשבים מסצנת העיצוב והאדריכלות.


ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
סיאם רהיטים-- www.siamdesign.co.il © כל הזכויות שמורות
סיאם
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל