כתבות ומאמרים
מהנעשה בעולם
 חפצי עיון
חפצי עיון חפצי עיון

מה הקשר בין מקל ההליכה של וירג`יניה וולף, תלתל מראשה של מרי שלי, מכונת הכתיבה של אי.אי. קאמינגס, מכתב של גראוצ`ו מרקס, ספר ילדים אנטישמי ויומן מסע של ג`ק קרואק? כולם מוצגים בימים אלה בספריה המרכזית של ניו יורק, במסגרת תערוכה לציון מאה שנים לספריה.


ראה מידע נוסף     
 קארים ראשיד
קארים ראשיד קארים ראשיד

קארים ראשיד מציג : smart-ologic Corian® living
מעצב העל הוורוד, קארים ראשיד, מותח את גבולות הקוריאן, ומציג בשיתוף עם חברת DuPont™ , את חלל המגורים הקונספטואלי: smart-ologic Corian® living


ראה מידע נוסף     
 מלון מוסקינו
מלון מוסקינו מלון מוסקינו

מלון הבוטיק Maison-Moschino , הושק לאחרונה במילאנו שבאיטליה והפך במהרה לדבר הכי חם בעיר העיצוב. ולא בכדי. המלון החדשני, שוכן בבנין מ- 1840, ששימש בעבר כתחנת רכבת במרכז העיר. המבנה הניאו- קלאסי , הוסב למלון שבו 65 חדרים וסוויטות מעוצבים. בעוד שעיצוב החזית החיצונית, שומר על הקווים המסורתיים והשמרניים של המבנה, האינטרפרטציה של עיצוב הפנים, היא 100 אחוז מוסקינו סטייל : יצירתי, לא שגרתי, מפתיע ופנטסטי.


ראה מידע נוסף     
 מגדל SBF
מגדל  SBF מגדל  SBF

האדריכל האוסטרי הנס הוליין השלים לאחרונה את תכנון גורד השחקים הקונספטואלי SBF, בעיר שנג`ן שבסין. הוליין בן ה-76, זוכה פרס פריצקר לשנת 1985, נחשב לאחד מחלוצי הזרם הפוסטמודרני באדריכלות ומזוהה בביקורתו רבת השנים כנגד המודרניזם הפונקציונאלי.


ראה מידע נוסף     
 Serpentine Gallery גני קנזינגטון, לונדון
Serpentine Gallery גני קנזינגטון, לונדון Serpentine Gallery גני קנזינגטון, לונדון

גלריית סרפנטיין לאמנות עכשווית, שוכנת בגני קנזינגטון בהייד פארק , לונדון. הגלריה שחוגגת 40 שנה, מקימה מדי קיץ ביתן זמני לתערוכות מתחלפות, שתכנונו מופקד בידי ארכיטקטים נחשבים מסצנת העיצוב והאדריכלות.


ראה מידע נוסף     
 London Design Festival
London Design Festival London Design Festival

פסטיבל העיצוב בלונדון יתקיים השנה בין ה 18 ל- 26 בספטמבר. האירוע השנתי שמתקיים בלונדון מאז 2003 מרכז לתוך 9 ימים הפנינג `עיצוב בריטי` העיר, עם צפי של כ- 300 אלף מבקרים .


ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
סיאם רהיטים-- www.siamdesign.co.il © כל הזכויות שמורות
סיאם
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל