קארים ראשיד

קארים ראשיד מציג : smart-ologic Corian® living
מעצב העל הוורוד, קארים ראשיד, מותח את גבולות הקוריאן, ומציג בשיתוף עם חברת DuPont™ , את חלל המגורים הקונספטואלי: smart-ologic Corian® living


    

קארים ראשיד מציג : smart-ologic Corian® living

מעצב העל הוורוד, קארים ראשיד, מותח את גבולות הקוריאן, ומציג בשיתוף עם חברת DuPont™ , את חלל המגורים הקונספטואלי: smart-ologic Corian® living.

אי שם בסוף שנות השישים, פיתחה חברת DuPont האמריקאית, את פטנט משטחי ה- Corian- חומר מודרני, המורכב ממינרלים טבעיים וחומרים אקריליים. הקוריאן החדשני, פתח עולם חדש בפני סצנת העיצוב והחומר, תודות לתכונותיו הייחודיות, המקנות לו עמידות גבוהה ביותר, ויכולות עיצוב אינסופיות. הוא מאפשר ליצור משטחים הומוגניים כמקשה אחת, והתקנה ללא נקבוביות , פתחים או חיבורים חיצוניים. את הקוריאן, ניתן לעבד לחתוך, לגלף ולהדביק, וליצור משטחים , צורות, ופרטים - כיד הדמיון והצבע, והוא אפילו אוחז בתעודת כשרות.

בכל שנה, קוראת DuPont אל הדגל, מעצבי צמרת, שידגימו את איכויותיו הבלתי מוגבלות של הקוריאן בעיצוב הבית. אחרי שורת כוכבים כמו רון ארד, Zaha Hadid ו-מיסוני, נקרא השנה המעצב הססגוני, Karim Rashid, לעצב את חלל המגורים הקונספטואלי, במסגרת שבוע העיצוב במילאנו.

בהתאם לרוח התקופה "האקולוגית" , תרגם ראשיד את שפת העיצוב האמורפית המזוהה עם עיצוביו, לחלל מגורים פוטוריסטי , אשר מפגיש את הבניה הירוקה, עם טכנולוגיות מתקדמות ופתרונות חכמים.

הבית ההוליסטי, מתכתב עם מגמת העיצוב `בר קיימא`; הוא משלב חומרים ביו-ידידותיים, כמו משטחי קוורץ Zodiaq®, משטחים חדשניים כמו Energain® , חומרים ממוחזרים, פאנלים חסכניים ותאים פוטואלקטריים; העיצוב אומנותי וטוטאלי, ומדגים בוורסטיליות, שיורדת עד הפרטים הקטנים, כי קורת הגג היא הגבול. בבית האקולוגי של ראשיד, תמצאו מחיצות, עציצים, פינות ישיבה ואח, מיטה, שולחן, גופי תאורה ואפילו אופניים , כולם מבית החומרים של דופונט, בעיצוב מודולארי , פבלטת צבעים ססגונית ונועזת וצורניות אורגנית.

באוגוסט 2010, השיקה החברה, גם את הסניף החדש בשנגחאי: DuPontTM Corian® Design Studio Shanghai. הסניף הראשון באסיה, משמש כפלטפורמה לעידן החדש ע"פ דופונט: עידן שממזג בין מערב ומזרח, ומשלב בין ההיסטוריה של האמנות הסינית, לטכנולוגיות מודרניות. החלל עוצב בקונספט של גלריה, ע"י מעצב העל Michael-Young, ומציג למבקרים ולמעצבים את יכולותיו של החומר, את מגוון אפשרויות היישום , ואת היכולות האינסופיות, שבחיבור בין מסורת, מדע וטכנולוגיה. גולת הכותרת היא מחיצת קיר נטויה, המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת הנקראת 3D-CNC. הסטרוקטורה של המחיצה, מורכבת מאלפי אלמנטים, המחקים לבנים מעולם הבנייה המסורתי. אבני הבניין החדשניות, מורכבות כמו לגו, זו על גבי זו, ויוצרות מחיצה עתידנית ושקופה למחצה .

קרדיט תמונות -Leo-Torri DuPontTM Corian®

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
סיאם רהיטים-- www.siamdesign.co.il © כל הזכויות שמורות
סיאם
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל